Erasmus dnevi

Že drugo šolsko leto na naši šoli izvajamo projekt v okviru evropskega programa Erasmus+.

Glavni cilj projekta Towards Effective Language Education (TELE) je izboljšati kakovost in učinkovitost poučevanja in učenja tujih jezikov. Učitelji partnerskih šol delimo svoje izkušnje in preizkušamo nove pristope pri poučevanju tujih jezikov. Razvijamo sodelovalno učno okolje z aktivnimi metodami in oblikami dela, kjer učenci krepijo tudi večjezične in medkulturne sporazumevalne zmožnosti.

V projektu poleg naše šole sodelujejo še šole iz Finske (Pielaveden Yhtenäiskoulu, Pielavesi), Poljske (Szkola Podstawowa Nr 2, Gliwice),  Španije (Escola El Castellot, La Múnia – Castellví de la Marca  in  CRA Ribera de Cañedo, Salamanca) ter Velike Britanije (Catton Grove Primary School, Norwich).

(Visited 27 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...